Puslapiai

2013 m. liepos 18 d., ketvirtadienis

Kvietimai. E&T

Viena nuostabiausių dovanų gyvenime, sutikti porą, kuri švyti gerumu, šiluma, ramybe ir meile... Kai trumpam susitikę galime nejučiom praplepėti keletą valandų. Pasvajoti. Pasijuokti.

Nesitikėjau, kad taip paprastai mintimis galime nukeliauti įkvėpti pušų skleidžiamo kvapo, pabraidyti pievomis, sukurti stebuklines pasakas. Suprasti vieni kitus iš puse žodžio.

Tikiu, kad kiekvienas turi stebuklingą raktelį galintį atrakinti žmonių širdis ir pasidžiaugti jos skleidžiama meile. Mylėkite ir būsite mylimi.

E&T vestuviu kvietimai E&T vestuviu kvietimai E&T vestuviu kvietimai E&T vestuviu kvietimai E&T vestuviu kvietimai E&T vestuviu kvietimai

15 komentarų:

 1. Kažkas tokio.... dar nemačiusi tokių pakvietimų :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nerealu ... tokie išskirtiniai, orginalūs ir įsimintini. Super :) Beja - neįkainuojami :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jurgita, neįkainojami jei matuoti širdimi. Ir ačiū, kad aplankai. Tiesa aplankiau tavo puslapį, gražus. Skrebink daugiau.

   Panaikinti
 3. Jeigu nebuciau jau apsizenijusi, noreciau tokiu savo vestuvem :) Labai grazu ir originalu.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū. Kai gaminu kvietimus ir pati taip kaip tu galvoju.

   Panaikinti
 4. Ilona, esi pavyzdys kūrėjos, pilnom rieškučiom, sklidina širdim besemiančios idėjas, medžiagiškuma ir visa kita iš gamtos.
  Todėl tavo darbai visada pilni energetiškai, todėl bendraujama ir bendraut norima, viskas, rodos, taip paprastai sudėliota, o įsimena ilgam ilgam...Stebėtinai suderinami ir technologijų reikalai-tik tiek, kad tarnautų, papildytų, bet nesugriautų tos pirmapradės harmonijos, neužgožtų subtilių dalykų...
  Internete randu daug įdomių idėjų, bet tavieji užmanymai keliauja kartu išskirtiniam kataloge širdies diske ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Bite, pritrūkau žodžių. Dėkoju už tokius nuoširdžius žodžius.

   Panaikinti
 5. Po bites pasisakymo nieko ir nebepridursi..tik paaikčiot belieka. Genialu, Iloooooona!!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, Lemurka, ką aš be tavo taiklių patarimų daryčiau ;)

   Panaikinti
 6. Ilona, turi akį, turi ranką, turi širdį. Turi patį pačiausią kūrybinį draugą šalia. Eini savo keliu ir ne netyčia. Todėl tavo darbai paliečia slaptą stalčiuką kiekviename iš mūsų, kur sudėta kažkas mielo, paprasto, jaukaus ir labai saugomo. Daugelis kūrėjų geba padaryti gražiai, bet turi ypatingą žmogaus (banalus tas žodis "užsakovo") pajautimo talentą :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Medula, taip turiu draugą, turiu atspindį, kai nebegaliu į jį žiūrėti, suprantu, kad jau metas keistis ir keisti aplinką aplink save. Be to turiu daug draugių, užtarėjų, patarėjų, minkštos vietos spardytojų, tokių draugių, kurios lieka širdyje nesvarbu koks atstumas mus skirtų. Jos variklis, kuris neleidžia nuleisti rankų ir verčia tikėti savimi.
   Ačiū, kad ateini, skaitai, rašai. Nuoširdūs linkėjimai tavo šeimai.

   Panaikinti
 7. Ilona, labai gražu. Labai savita ir labai taviška. Neįprasta.
  Vis pagalvoju, na, kodėl nebuvo tavęs, kai mes su vyru tuokėmės. :)

  AtsakytiPanaikinti