Puslapiai

2010 m. spalio 26 d., antradienis

dovanos gimtadienio proga rudeniniams pauksciams

Prabėgom, tarp dviejų karštų ir vieno deserto dėliojau mintis, kaip prisėsiu ir rašysiu.... Jums, ta proga, kad metuose būna ta diena, kai visi tave sveikina...Taigi pabudau ryte, gal kokią 6:00 ir supratau, kad ta mintis manęs neapleidžia, todėl turi žūt būt įgyvendinta...

Labai myliu rudenį. Vaikystėje mėgdavau dainą apie rudeninį paukštį :D Nebuvo tada nei didelio skausmo, nei kasdienybės, bet buvo (ir vis dar yra) gimtadieniai... Su metais skonis keitėsi, bet ta daina vistiek man kažkodėl brangi, o ir gimtadieniai, net jei kartais apninka rudeninis liūdesys, vistiek ateina ir visas blogas ir liūdnas mintis tenka palikti už lango mirkti lietuje...

Ta proga pas mane namuose apsigyveno keletas mano širdžiai mielų daiktų. Puodeliai ir dubenėliai sriubai, šiltos šlepetės (maxima jas pavadino kambariniais batais, skamba visiškai nešiltai), knyga, bei akiniai darbui... Puikesnio dovanų derinio net nesitikėjau. Dabar lietingais rudens vakarais pasidarau karštos arbatos su pienu, įsmunku į naujas minkštas šlepetes, užsidedu akinius ir skaitau knygą... Pasaka...Tiesiog atostogos rūgpienių kaime, kurių šiemet neturėjau.

Po tokios ilgos įžangos apie pagyras ir rudeninius paukščius, noriu pasakyti, kad labai džiaugiuosi gimusi rudenį :D Ir ta proga noriu pasidalinti su jumis japonišku būdu rištu albumu, kuris slepiasi supakuotas bei jau laukia kelionės dienos, ir paskelbti loteriją/"giveaway".


Sąlygos paprastos:
- palikite komentarą bloge, komentaras turi būti tik registruoto, ne anoniminio vartotojo arba komentarą facebook'e, po šio blogo nuorodą ir
- tapkite mano blogo sekėju arba InStudija gerbėju tam pačiam facebook bei
- pasidalinkit aktyvia nuoroda su kitais vartotojais :)


Loterijos nugalėtojas bus paskelbtas lapkričio paskutinį savaitgalį, t.y. 27 d.

P.S. Albumų pavyzdžius galite pamatyti čia
P.P.S Trijų žmonių dar laukia paguodos prizai - kampiniai knygų skirtukai.

21 komentaras:

 1. Labai nuoširdžiai sveikinu dar karteli praėjusio gimtadienio proga :) linkiu tik pačių pačiausių ir šilčiausių kūrybinių minčių ;) ir labai gražus gestas savo gimtadienio proga sveikinti kitus labai miela ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šiltos, smagios gimtadienio šventės!
  Šis blogas yra vienas tų, kuriame visada perskaitau naujus pranešimus. Jūsų darbai puikūs, tad nepraleidžiu galimybės laimėti šios loterijos prizą (jau net sugalvojau ką jame laikyčiau :D), siūlau tai ir kitiems savo blog'e: http://madebyegle.blogspot.com/2010/10/instudija-loterija.html.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Visų pirma: su gimimo diena. Šiltesnio bei jaukesnio rudens. ;) Su didžiausiu malonumu sudalyvausiu Jūsų skelbiamoje loterijoje. Nuoširdžiai tikiuosi, kad man pasisieks. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nors man baisiai nesiseka loterijose, bet vis tiek sudalyvausiu, o mažu ims ir pasiseks:).

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš dalyvauju. ;) Labai jau patinka viskas čia! Ir įrašas labai šiltas. :}

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kelias dienas nesusigaudžiau, kas nutiko su mano blogo komentarais, bet jau viskas gerai, visi čia... Visi labai šilti...
  Ačiū už sveikinimus, labai džiugu, kad dalyvaujat.
  Man begalo smagu dovanoti dovanas.
  Komentuokit, visi komentarai bus įrašyti ir niekur nedings :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. čiužena lapai
  saulėtos gatvės
  medus - iš klevų teka...

  toks jau tas ruduo ;) nuoširdus Jūsų laiškas,o gal ir vis dar išlendanti saulutė, tiesiog neleido nesidžiaugti tuo, kas aplinkui..:)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sveikinu ir aš su gimtadieniu :)
  Nors ir nesitikiu laimėti (loterijose niekada nesiseka), bet žaviuosi tokia gražia idėja :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Sveikinu su gimtadieniu! Kaip čia išėjo (?)...galvojau kad jau seku Jūsų blogą anksčiau? gal tai naujai įkūrtas blogas?
  Nuostabus priziukas ir labai dailiai nufotogrtafuota ;)
  Sekmės visom loterijos dalyvėm ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Šilti ir didžiausi sveikinimai gimtadienio proga. Linkiu daugiau vakarų su karšta arbata ir ''rudeninio paukščio'' melodija mintyse :)
  Bandau laime ir aš, dalyvauju.
  Dalyvėms- sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 11. .. kaip grazu, kad gimei rudeni...
  kaip grazu.. kad uz lango tau gyvenimas piesia ivairiausiom spalvom... kaip grazu, kad moki siltai ir mielai rasyti...
  kaip grazu viska ka tu darai ...
  Sveikinimai gimtadienio proga...
  As per daug tyliai praeinu, bet negalejau uzejus nepalikti pedsako, nes cia buvo labai jauku.Gyvenimas tam ir yra, kad jame mes zaidziame ivairiausius zaidimus. As mielai suzaisiu tavaji :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Su gimtadieniu! gražiu metu gimei ;)
  ir ačiū už galimybę gauti dovanų :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Ačiū, kadangi esu rudeninis paukštis taip pat ;) sveikinu Tave ir priimu Tavo sveikinimus sau :D
  Nors daug smagiau duoti nei gauti, visgi rašausi į sąrašą ;)
  Noriu ir aš laimėti :D :D :D

  AtsakytiPanaikinti
 14. Irma, galbūt pasikeitus blogo šablonui kažkas nutiko. Na bet tai ne taip svarbu, svarbu, kad radai ir kad skaitai...
  Oi džiaugiuosi, kad žaidžiančių vis daugiau...

  Ačiū visoms už gražius žodžius :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Didžiausi sveikinimai tortadienio proga. Norėčiau palinkėti, kad ir toliau tavęs neapleistu kūrybinė mūza ir džiugintum mus savo nuostabiais darbais

  AtsakytiPanaikinti
 16. Su gimtadieniu!!!rudeniuke.....na man tai tavo dienoraštis atradimas....baltas pavydas ir didelis susidomėjimas....Rašai nuostabiai ir įdomiai...tiek daug sielą šildančių kūrybinių minčių ir rašinėjimų..

  AtsakytiPanaikinti
 17. Sveikinu praėjusio gimtadienio proga. Tavo blogas - nuostabus idėjų ir įkvėpimo šaltinis. Jungiuosi prie kompanijos laukiančios laimingojo gausiančio nuostabią dovanėlę ;)

  AtsakytiPanaikinti
 18. Kuo didžiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai praėjusio gimtadienio proga :)
  Jeigu atvirai, aš norėčiau gauti paguodos prizą :) Kadangi kolekcionuoju knygų skirtukus ir tavo darbelis labai ją papuoštų :)

  AtsakytiPanaikinti
 19. Skaitom, tai jei labai norėsi, gal ir pasiseks ;)

  AtsakytiPanaikinti
 20. Labai, labai jau noriu, laikau kumštukus ir tikiuosi laimėti :)

  AtsakytiPanaikinti